Jak pracujemy

Dlaczego my?

Do najważniejszych korzyści płynących ze współpracy
z INSPIRELLE należy zaliczyć oszczędność czasu, ponieważ to my jesteśmy odpowiedzialni za wyszukiwanie najlepszych ofert podwykonawców, podpisywanie umów, negocjacje warunków
i koordynację ich pracy. My jesteśmy stroną w umowach. Dzięki temu czujecie się również bezpieczni, ponieważ korzystamy z usług najlepszych firm na rynku. 
Takie działania przynoszą także wymierne korzyści finansowe, gdyż eliminujemy ewentualne nieporozumienia i opóźnienia, a to z kolei sprawia, że z naszych usług może korzystać każdy- niezależnie od wielkości budżetu. 
Jesteśmy w stanie spełnić każdą wymarzoną wizję ze szczególną dbałością o detale. Atutem INSPIRELLE jest także aranżacja uroczystości plenerowych, tematycznych, humanistycznych, ceremonii z motywem przewodnim. Wszystko po to, by oddać niepowtarzalny charakter Waszych osobowości. Naszym głównym celem jest zapewnienie Wam niezapomnianych, pozytywnych, wyjątkowych wrażeń w ważnych w Waszym życiu momentach. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i nowinki w branży. Łączymy nowoczesne rozwiązania z tradycją. Nie sposób jednak wymienić wszystkich korzyści współpracy z naszą firmą.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie podczas którego porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i możliwościach.

Etapy współpracy

Krok pierwszy
KONTAKT

Po kontakcie z naszym biurem otrzymacie od nas ankietę, która pozwoli nam zapoznać się z Waszymi oczekiwaniami, sformułować szacunkowy kosztorys i dopasować odpowiedni pakiet naszych usług. Jeśli jednak nie będziecie mieć czasu samodzielnie wypełnić ankiety zrobimy to na naszym pierwszym spotkaniu i zbudujemy wspólnie wizję uroczystości.
Krok drugi
SPOTKANIE

Na spotkaniu w naszym biurze lub miejscu wyznaczonym przez Was (jeśli mieszkacie za granicą może to być rozmowa za pomocą komunikatora "skype") omawiamy zarys koncepcji uroczystości zgodnej z Waszymi oczekiwaniami i potrzebami. Proponujemy konkretne rozwiązania służąc swoją wiedzą, pomysłowością i doświadczeniem. Określamy budżet i omawiamy zakres współpracy. Spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami i zaakceptujecie naszą ofertę wówczas podpisujemy umowę (w biurze lub drogą mailową).