O nas

Marzycie o niezapomnianym ślubie?

O nieszablonowej, wyjątkowej uroczystości? 
Chcecie, aby ważne w Waszym życiu momenty przywoływały najmilsze wspomnienia? 
Nie macie pomysłu jak to zrobić? 
A może brakuje Wam czasu? 

Nasza firma jest odpowiedzią na Wasze oczekiwania.
INSPIRELLE zrodziła się z pasji tworzenia, mnogości pomysłów i chęci realizacji najskrytszych ludzkich marzeń. Nasza ekipa to osoby perfekcyjne, profesjonalne, odpowiedzialne, a przy tym przyjazne i otwarte na każdą propozycję klienta. Posiadana przez nas wiedza, doświadczenie, niezależność, znajomość branży, profesjonalizm w działaniu oraz współpraca z najlepszymi usługodawcami sprawią, że najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie niepowtarzalny i wyjątkowy.
Organizujemy uroczystości tradycyjne, jak i niestandardowe. W naszej ofercie znajdziecie śluby humanistyczne, plenerowe, odnowiny ślubów, imprezy stylizowane, uroczystości rodzinne i biznesowe. Organizujemy również studniówki, półmetki, komersy.
Jesteśmy po to, aby zdjąć z Was ciężar organizacji i koordynacji uroczystości. Bierzemy na siebie wszystkie problemy, stres, sytuacje podbramkowe. 
Wy macie po prostu cieszyć się chwilą. 
Działamy na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego.

Wioleta Grzybowska

- pomysłodawczyni i właścicielka firmy INSPIRELLE

Absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Zodiakalna Waga - ambitna, skrupulatna, systematyczna, pełna dobrej woli
i życzliwości. Stanowi przykład harmonii i równowagi połączonej jednocześnie z chęcią podejmowania nowych wyzwań. Uwielbia czytać książki, gotować, jeździć na rowerze i podróżować. Na bieżąco śledzi trendy i nowinki branży ślubnej. Postanowiła wykorzystać swój talent organizacyjny połączony ze zmysłem estetycznym i chęcią robienia czegoś niepowielonego. Dzięki temu powstała nasza firma.

Pobierz certyfikat:

Pozdrawiam